سیستم های وکیوم

مکانیزم پمپ لیپوساکشن

 • شاید شنیده باشید که بسیاری از افراد با ورزش و رژیم های لاغری نمی توانند به اندام دلخواه خود برسند در این راستا عمل لیپوساکشن مورد استفاده قرار می گیرد و پمپ لیپوساکشن یکی از دستگاه های بسیار مهم در این عمل است. پمپ لیپوساکشن کمک می کند تا جراح بتواند چربی اضافه در ناحیه شکم و پهلو را تخلیه نماید. دقت کنید که هر بخش از بدن شخص که دارای چربی زیاد است به واسطه دستگاه پمپ لیپوساکشن به خوبی تخلیه می شود و برای این کار ۳۰ دقیقه زمان کفایت می کند.

  پمپ مخصوص لیپوساکشن

  پمپ مخصوص لیپوساکشن

  پمپ لیپوساکشن قدرتی

  یکی از مهمترین و کاربردی ترین پمپ لیپوساکشن از مدل قدرتی است که سبب می شود جراح کنترل بهتری روی کار داشته باشد به طوری که چربی ها به صورت کامل حذف شود. زمانی که پمپ لیپوساکشن برای حذف چربی استفاده می شود، کانولا یا لوله پمپ لیپوساکشن در محل مورد نظر به حرکت در می آید و این کار باعث می شود که چربی ها تخریب شوند. این عمل به طور کلی سبب می شود که حذف چربی به طور دقیق صورت بگیرد. از سوی دیگر دستگاه لیپوساکشن کنترل خوبی در بخش لوله داشته و همینطور که بر اساس وزن بیمار شرایط را تنظیم می کند. لوله به کار رفته در دستگاه لیپوساکشن منعطف است و شرایط برای عقب و جلو رفتن فراهم شده است. این دستگاه دارای یک سری ارتعاشات کوچک و سریع بوده که سلول های چربی را می شکند و در نهایت باعث می شود که لوله ها در بافت چربی حرکت داشته باشد.

  این دستگاه به صورتی طراحی شده که سبب ایجاد لرزش بهتر و سریع تر برای بافت چربی ها شده است و این دستگاه کمک می کند تا بیش از ۳۰ درصد از چربی بدن خارج شود.

  طراحی این دستگاه به صورت کاملاً ایمن است یعنی جراح همه تمرکز خود را روی کنترل نوک کانولا می گذارد و بافت چربی را از بین می برد و در نهایت از بافت های نزدیک به ناحیه نیز حمایت می کند.

  پمپ عمل لیپوساکشن

  پمپ عمل لیپوساکشن

  مزایای

  در دستگاه های قدیمی که برای از بین بردن چربی ها استفاده می شد، ساختار به صورتی بود که بیمار اذیت می شد اما طراحی دستگاه لیپوساکشن به صورتی است که نیاز به نیروی زیاد در طول عمل را به حداقل می رساند به طوری که سبب می شود کانون ارتعاشی کمک کند تا سلول های چربی بدن حذف شوند.

  دستگاه لیپوساکشن طراحی کاملاً استاندارد دارد و میزان کبودی را کاهش می دهد و زمان بهبودی را نیز به شکل قابل توجهی کمتر می سازد. این روش به طور کلی برای رات و شکم و سینه گزینه بسیار عالی است. از سوی دیگر دستگاه لیپوساکشن سبب می شود که کار در کمترین زمان و با بهترین کیفیت صورت بگیرد.

  پمپ لیپوساکشن

  پمپ عمل لیپوساکشن

  پمپ لیپوساکشن چطور عمل می کند؟

  در عمل لیپوساکشن شرایط به این صورت است که مایع تامیسنت بر اساس لوله های موجود به قسمت های تحت درمان بیمار تزریق می شود و عملیات باددهی توسط پمپ صورت می گیرد. دستگاه لیپوساکشن کمک می کند تا نیاز به حرکت دستی برای شکستن بافت چربی نباشد و این روند توسط خود دستگاه صورت می گیرد و سلول های چربی نیز تبخیر می شود.

  در ابتدا ناحیه مورد نظر برش های کوچک ۳ الی ۴ میلی متری دارد و سپس از دستگاه پمپ لیپوساکشن استفاده می شود که شامل لوله های فلزی باریک است. دستگاه لیپوساکشن خاصیت مکنده دارد به طوری که چربی های عمقی را بر می دارد. محل برش باید به صورتی انتخاب شود که هرگز اسکار وجود نداشته باشد. در طراحی پمپ لیپوساکشن معمولاً نوع مکش بسیار مهم است. برخی از مدل های پمپ لیپوساکشن دارای اولترا سوند هستند که شامل امواج صوتی می شود این آپشن از دستگاه پمپ لیپوساکشن برای برخی از بیماران استفاده می شود و شامل حال همه افراد نمی شود.

  پمپ مخصوص لیپوساکشن برای لاغری

  پمپ مخصوص لیپوساکشن برای لاغری

  چرا باید در انتخاب پمپ لیپوساکشن دقت کرد؟

  ساکشن چربی کار بسیار حساسی است پس هر نوع سهل انگاری در این زمینه مشکلات خود را دارد. این سیستم به صورتی طراحی شده است که حداقل تهاجم به بدن شخص وارد شود بنابراین میزان فشار و قدرت پمپ لیپوساکشن و نوع جریان فشار موضوع بسیار مهمی است.

  فناوری اولتراسوندی که در دستگاه لیپوساکشن استفاده شده است شامل شکستن سلولهای چربی می شود و در نهایت کمک می کند که چربی های اضافی از بین برود.

  این دستگاه می بایست دارای پدال های کنترل کننده باشد هرچه اجرای پدال ها دقیق تر باشد اثربخشی کار بیشتر است. اگر دستگاه لیپوساکشن به خوبی کار کند حجم انبوهی از چربی در یک جلسه از بدن فرد خارج می شود.

  در سبک های قدیمی از دستگاه لیپو شاهد چروک خوردگی و ناصافی بدن بودیم اما امروزه جدیدترین سبک از پمپ لیپوساکشن وجود دارد که سبب ظاهری هموارتر شده و موقعیت صاف تر و سریع تری برای بدن ایجاد می کند. این پمپ ها به صورتی طراحی شده اند که وجود ترشحات بعدی را به حداقل میرساند. دقت کنید که پمپ لیپوساکشن معمولاً دارای کمپرسور مدیکال بوده که هیچ سر و صدای اضافه ای ایجاد نمی کند و این موضوع باعث می شود که موقعیت این دستگاه قابل قبول باشد.

  پمپ لیپوساکشن

  پمپ لیپوساکشن

  تاثیر پمپ لیپوساکشن روی بدن شخص

  وقتی از این دستگاه برای عمل لاغری استفاده شود پوست اضافه و نازیبای بدن ظاهری بهتر پیدا می کند وجود ظاهر صاف برای بدن خود سبب می شود که نتیجه کار بهتر باشد. دقت داشته باشید که دستگاه لیپوساکشن سبب می شود که کاهش سایز ۱ الی دو سایز در بخش هایی مانند ران و کمر و باسن و شکم صورت بگیرد و این رویکرد کمک می کند که بدن انسان موقعیت خوبی داشته باشد.
  دستگاه لیپوساکشن کمک می کند تا پیکرتراشی و یا شکل دهی و فرم دهی موقعیت بهتری داشته باشد البته که این دستگاه برای قسمت های مختلف بدن عملکرد متفاوتی از خود نشان می دهد.

  قیمت پمپ لیپوساکشن

  قیمتی که برای پمپ لیپوساکشن در نظر گرفته می شود بر اساس سطح مکش آن است یعنی هرچه سطح مکش چربی بیشتر باشد موقعیت استفاده از این پمپ ها بیشتر بوده و قیمت کار نیز بیشتر است. قطعات به کار رفته در پمپ لیپوساکشن معمولاً آلمانی هستند و ارز نیز روی قیمت پمپ لیپوساکشن تاثیرات زیادی می گذارد. گاه لوله های به کار رفته در این دستگاه نیز بخش مهمی از قیمت را به خود اختصاص می دهند، یعنی قیمت لوله ها به قدری گران است که باعث می شود هزینه زیادی بابت دستگاه لیپوساکشن پرداخت کنید یک نکته بسیار مهم که باید در مورد دستگاه لیپوساکشن بدانید اینکه، این پمپ ها از نظر ساز و کار شرایط خاص خود را دارند برخی از پمپ ها دو بخشی هستند و برخی نیز از نظر کاربرد شرایط چند منظوره دارند.

  پمپ لیپوساکشن رومیزی

  یکی از سبک های این دستگاه به صورتی رومیزی طراحی شده است این دستگاه معمولاً برای ریه استفاده می شود و ساختار زیبایی ندارد و از نظر نوع مکش نیز به نسبت مدل های دیگر ضعیف تر است. دقت کنید که این مدل از پمپ ها بر اساس قدرتی که برایشان تنظیم می شود مورد استفاده قرار می گیرند. قیمتی که برای دستگاه لیپوساکشن در نظر گرفته می شود به نسبت سایر پمپ ها کمی گرانتر است چون تعریف مخصوصی برای آن وجود داشته و باید اجرا شود.

  خرید پمپ لیپوساکشن

  خرید پمپ لیپوساکشن

  راهنمای خرید پمپ لیپوساکشن

  ایمن بودن مهمترین اصلی است که در خرید پمپ لیپوساکشن باید به آن دقت کنید. هرچه سطح ایمن بودن دستگاه بیشتر باشد عملکرد بهتری برای آن گزارش می شود. دقت کنید که دستگاه های لیپوساکشن معمولاً شامل کمترین عارضه هستند اما دستگاه لیپوساکشن باید به صورتی طراحی شود که بیمار هیچ آسیبی نبیند. کیفیت در اجرای این پمپ ها اهمیت زیادی دارد به طوری که باید بتوانید ساختار آن را تنظیم کنید.

  در خرید این دستگاه بهتر است موقعیت دستگاه را بسنجید، مثلاً ستگاه باید بتواند مایع را به طور یکنواخت در بدن تزریق نماید. این رویکرد باعث می شود که بی حسی کار کمتر شود. از سوی دیگر سرعت تزریق و تخریب چربی باید کم و زیاد شود.

  سرعت این دستگاه را بررسی کنید، اگر سرعت مورد نظر را ندارد به سراغ دستگاه دیگری بروید. از سوی دیگر سایزی که برای دستگاه لیپوساکشن در نظر گرفته می شود بر اساس دهانه لوله های پمپ سنجیده می شود.

  به موتور دستگاه لیپوساکشن دقت کنید، هر چه موتوری که برای دستگاه اجرا می شود قوی تر باشد یعنی قیمت کار گرانتر است اما سطح کیفیت آن بهتر خواهد بود. موقعیت تخلیه چربی برای ساکشن اهمیت زیادی دارد و دستگاه لیپوساکشن به شکلی طراحی شده است که بتواند چربی های مضر را به خوبی شناسایی نماید.

  اگر قرار به ساکشن کم فشار باشد نیاز به هزینه زیادی برای دستگاه لیپوساکشن نخواهد بود و عملیات تخریب چربی به صورت یکنواخت صورت می گیرد.

  کاربرد

  این دستگاه برای عمل زیبایی در موارد ران، زانو، شکم، دست و دور کمر استفاده می شود این دستگاه در سبک های جدید برای چانه و قفسه سینه نیز استفاده می شود. طراحی دستگاه باید به صورتی باشد که سطح خونریزی و کبودی کمتر ایجاد شود از سوی دیگر این سبک از پمپ ها به شکلی طراحی می شوند که ساختاری کاملاً دقیق دارند یعنی برای هر بخش از بدن تنظیم مخصوص به خود را خواهند داشت.

  این دستگاه برای گردن نیز استفاده می شود. دستگاه لیپوساکشن در دندانپزشکی نیز برای موارد خاص استفاده می شود.

  خرید اینترنتی

  برای خرید اینترنتی پمپ لیپوساکشن به سراغ فروشگاهی بروید که اعتبار کافی داشته باشد به این ترتیب محصولی که خریداری می کنید از نظر کیفیت تضمین شده است همینطور موقعیت این پمپ ها به صورتی است که به واسطه اجرای درستی خود برای شما مقرون به صرفه تر خواهند بود. ما طرح فروش اینترنتی با کمترین سود را اجرا کرده ایم تا خرید پمپ لیپوساکشن بدون واسطه صورت بگیرد و مجبور به هزینه زیاد نباشید. شرایط خرید و ثبت اینترنتی به صورت ۲۴ ساعته صورت می گیرد و همه شرایط برای شما فراهم است تا بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید. شما می توانید محصولی خریداری کنید که از نظر کیفیت موقعیت خوبی داشته باشد و سطح کیفیت بالایی داشته باشد.

  ثبت سفارش برای شما به صورت کاملاً دقیق و درست صورت می گیرد و شما می توانید مطالعه لازم در مورد انواع مختلف پمپ داشته باشید و گزینه که برای شما مناسب تر است را انتخاب کنید. دقت کنید که خرید باید هوشمندانه و رضایت بخش باشد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  نمایش بیشتر

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا
  سوال دارید؟ تماس واتساپ